Angelcare

AKTUALNOŚCI

Wiosenne nowości Angelcare - mini leżaczek i krzesełko do kąpieliPodczas tegorocznych targów artykułów dziecięcych Kid's Time w Kielcach po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowe akcesoria do kąpieli Angelcare - krzesełko oraz leżaczek Fit. Leżaczek przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-6 mies. i można go używać w tradycyjnej wannie lub w małej wanience dziecięcej. Krzesełko jest przeznaczone dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć, w wieku 6-10 mies., może być używane w wannie lub brodziku. Już w marcu oba te produkty będą dostępne w polskich sklepach.
(1.03.2018)


PROMOCJA Pojemnik Classic + 2 WkładyTrwa jesienna promocja na pojemnik na zużyte pieluszki Angelcare Classic. Teraz, kupując pojemnik otrzymujesz w zestawie dwa wkłady foliowe gratis! Pytaj o promocyjny zestaw w sklepach z artykułami dla dzieci. Czas trwania promocji jest ograniczony.
(13.11.2017)


Nowy pojemnik DRESS UP już w sprzedaży!Pojemnik Dress Up oraz dodatkowe wkłady foliowe do pojemnika i kolorowe rękawy są już dostępne w dzięcięcych sklepach stacjonarnych i internetowych w Polsce. W chwili obecnej do wyboru są trzy rodzaje rękawów: szary ze wzorem słonie, różowy ze wzorem kwiatki i miętowy ze wzorem listki. Więcej informacji na temat pojemnika Dress Up można znaleźć na karcie produktu.
(24.01.2017)


DRESS UP - pojemnik na pieluchy jakiego jeszcze nie byłoAngelcare wprowadza do swojej oferty nowy pojemnik na pieluchy będący unikalnym połączeniem funkcjonalności i stylu. Teraz rodzice będą mogli dobrać kolor i wzór pojemnika, tak aby idealnie dopasować go do kolorystyki i wystroju pokoju dziecięcego. Co więcej, wygląd pojemnika można wielokrotnie zmieniać w trakcie użytkowania. Dodatkowo nowe wkłady foliowe zapewnią jeszcze lepszą ochronę przed brzydkimi zapachami i ułatwią wrzucanie większych pieluszek do pojemnika. Już wkrótce w sprzedaży w Polsce!
(26.10.2016)